D

 

Schaakgroep voor Ouderen De Klockelaer

Donderdagochtend van 09.30 – 12.00

Tak van Poortvlietstraat 161, Dordrecht


KLOCKELAER

2021 ZOMERCOMPETITIE

 

 

 

 

SEVILLARAPPORT

 

 

12.08.21 Zomercomp. Ronde 7

05.08.21 Zomercomp. Ronde 6

29.07.21 Zomercomp. Ronde 5

22.07.21 Zomercomp. Ronde 4

15.07.21 Zomercomp. Ronde 3

08.07.21 Zomercomp. Ronde 2

01.07.21 Zomercomp. Ronde 1

 

cijfers

ARCHIEF KLOCKELAER 2017/2018/2019/2020/
ARCHIEF KLOCKELAER t/m 2016

 

 

 

 

Klockelaer Zomercompetitie

7de ronde

12.08.21

Uitslagen en standen

 

 

 

 

 

Partijen 7de ronde:.

 

  1 Ernst Berens          -  Willem Platje        ½-½   

  2 Gert Zwartjes         -  Hein van der Wal     1-0   

  3 Thurai Cletus         -  Tom van Bokhoven     ½-½   

  4 Adriaan de Vries      -  Theo Visser          0-1   

  5 Peter Fafié           -  Aart Harms           0-1   

  6 Frans Mulder          -  Aad Boonstoppel      1-0   

  7 Jisk Liemburg         -  Kok Kraaijeveld      1-0   

  8 Koos van Dalen        -  Manuel Rubio Perez   0-1   

  9 Jan 't Hart           -  John Tempel          1-0   

 10 Johan van Dijk        -  Joop van Velzen      0-1   

 11 Johan den Hertog      -  Peter Odijk          1-0   

 12 Ab Hellinga           -  Bram Bartels         0-1  

 

Ranglijst na 7de ronde:

 

Pos Name                 Cat Gms   W   D   L  Score     Val    PVal  B

  1 Gert Zwartjes        A     7   3   4   0  536,3   100,0    99,0  1

  2 Willem Platje        A     7   3   4   0  517,3    99,0   100,0  1

  3 Thurai Cletus        A     7   3   3   1  493,3    98,0    97,0  1

  4 Tom van Bokhoven     A     7   2   5   0  488,6    97,0    98,0 -1

  5 Theo Visser          A     6   3   3   0  480,6    96,0    94,0 -2

  6 Aart Harms           A     6   3   2   1  469,0    95,0    92,0  0

  7 Ernst Berens         A     7   1   6   0  450,0    94,0    95,0  1

  8 Henk Pasveer         A     5   4   0   1  425,0    93,0    96,0 -1

  9 Adriaan de Vries     A     6   3   2   1  420,6    92,0    93,0  0

 10 Frans Mulder         A     6   4   0   2  413,0    91,0    88,0  0

 11 Ben van Bloppoel     B     6   2   2   2  396,6    90,0    91,0 -2

 12 Jisk Liemburg        A     4   3   1   0  382,0    89,0    85,0  2

 13 Peter Fafié          A     7   2   2   3  379,3    88,0    90,0 -1

 14 Hein van der Wal     B     6   3   0   3  369,0    87,0    89,0  0

 15 Manuel Rubio Perez   A     4   2   2   0  369,0    86,0    83,0  0

 16 Joop van Velzen      A     7   3   0   4  359,7    85,0    79,0 -1

 17 Jan 't Hart          B     7   3   1   3  358,0    84,0    82,0  1

 18 Aad Boonstoppel      B     7   2   1   4  330,3    83,0    86,0 -1

 19 Kok Kraaijeveld      B     6   2   1   3  327,0    82,0    87,0  0

 20 Koos van Dalen       B     6   2   1   3  322,6    81,0    84,0  2

 21 Frits ten Hulzen     B     4   1   2   1  306,6    80,0    81,0  0

 22 John Tempel          B     6   2   1   3  305,7    79,0    80,0  0

 23 Johan van Dijk       B     7   2   0   5  289,7    78,0    77,0 -1

 24 Peter Odijk          B     7   0   3   4  289,6    77,0    78,0 -1

 25 Bram Bartels         B     6   2   0   4  288,3    76,0    76,0  0

 26 Johan den Hertog     B     7   2   0   5  284,3    75,0    75,0 -1

 27 Francijna Wijnhoven  A     1   1   0   0  230,0    74,0    74,0  1

 28 Ton Slagboom         A     1   1   0   0  221,0    73,0    73,0  1

 29 Frans Brekelmans     A     3   0   1   2  205,0    72,0    72,0  1

 30 Martin Zwanenburg    B     1   0   1   0  190,0    71,0    71,0  1

 31 Rob Truijens         B     3   0   0   3  184,6    70,0    70,0 -1

 32 Ab Hellinga          B     6   0   0   6  182,3    69,0    69,0  0

 33 Willem de Deugd      B     0   0   0   0  158,7    68,0    68,0  0

 34 Henk Kelholt         B     0   0   0   0  156,3    67,0    67,0  0

 

Afw. Handm. Bye: Ben van Bloppoel

Afw. m.k. 10x

 

 

 

 

 

 

Klockelaer Zomercompetitie

6de ronde

06.08.21

Uitslagen en standen

 

 

 

 

 

2021 ZOMER - De Klockelaer - Groep 1  6de ronde

 

  1 Willem Platje         -  Thurai Cletus        ½-½   

  2 Tom van Bokhoven      -  Gert Zwartjes        ½-½   

  3 Ernst Berens          -  Adriaan de Vries     ½-½   

  4 Henk Pasveer          -  Peter Fafié          1-0   

  5 Aad Boonstoppel       -  Ben van Bloppoel     0-1  

  6 Hein van der Wal      -  Joop van Velzen      1-0   

  7 Kok Kraaijeveld       -  Koos van Dalen       ½-½   

  8 Frits ten Hulzen      -  Jisk Liemburg        ½-½   

  9 John Tempel           -  Peter Odijk          ½-½   

 10 Jan 't Hart           -  Johan den Hertog     1-0   

 11 Ab Hellinga           -  Johan van Dijk       0-1 

 

Ranglijst na de 6de ronde:

 

Pos Name                 Cat Gms   W   D   L  Score     Val    PVal  B

  1 Willem Platje        A     6   3   3   0  458,0   100,0   100,0  2

  2 Gert Zwartjes        A     6   2   4   0  443,6    99,0    99,0  0

  3 Tom van Bokhoven     A     6   2   4   0  428,0    98,0    98,0  0

  4 Thurai Cletus        A     6   3   2   1  424,7    97,0    97,0  0

  5 Henk Pasveer         A     5   4   0   1  397,3    96,0    91,0 -1

  6 Ernst Berens         A     6   1   5   0  392,3    95,0    95,0  0

  7 Theo Visser          A     5   2   3   0  390,3    94,0    96,0 -1

  8 Adriaan de Vries     A     5   3   2   0  386,7    93,0    94,0 -1

  9 Aart Harms           A     5   2   2   1  378,0    92,0    92,0  1

 10 Ben van Bloppoel     B     6   2   2   2  349,3    91,0    87,0 -2

 11 Peter Fafié          A     6   2   2   2  348,3    90,0    93,0 -2

 12 Hein van der Wal     B     5   3   0   2  342,3    89,0    86,0  1

 13 Frans Mulder         A     5   3   0   2  324,7    88,0    90,0 -1

 14 Kok Kraaijeveld      B     5   2   1   2  296,7    87,0    84,0  1

 15 Aad Boonstoppel      B     6   2   1   3  296,0    86,0    89,0  0

 16 Jisk Liemburg        A     3   2   1   0  292,0    85,0    82,0  1

 17 Koos van Dalen       B     5   2   1   2  291,7    84,0    83,0  1

 18 Manuel Rubio Perez   A     3   1   2   0  288,3    83,0    88,0  1

 19 Jan 't Hart          B     6   2   1   3  281,3    82,0    78,0  0

 20 Frits ten Hulzen     B     4   1   2   1  279,3    81,0    81,0  0

 21 John Tempel          B     5   2   1   2  278,0    80,0    80,0  1

 22 Joop van Velzen      A     6   2   0   4  274,7    79,0    85,0  0

 23 Peter Odijk          B     6   0   3   3  265,0    78,0    79,0  0

 24 Johan van Dijk       B     6   2   0   4  257,3    77,0    77,0 -2

 25 Bram Bartels         B     5   1   0   4  222,0    76,0    76,0  1

 26 Johan den Hertog     B     6   1   0   5  204,7    75,0    74,0 -2

 27 Francijna Wijnhoven  A     1   1   0   0  203,0    74,0    75,0  1

 28 Ton Slagboom         A     1   1   0   0  195,7    73,0    73,0  1

 29 Frans Brekelmans     A     3   0   1   2  181,3    72,0    72,0  1

 30 Martin Zwanenburg    B     1   0   1   0  166,3    71,0    71,0  1

 31 Rob Truijens         B     3   0   0   3  160,0    70,0    70,0 -1

 32 Ab Hellinga          B     5   0   0   5  156,0    69,0    69,0 -1

 33 Willem de Deugd      B     0   0   0   0  136,0    68,0    68,0  0

 34 Henk Kelholt         B     0   0   0   0  134,0    67,0    67,0  0


Sevilla Rapport

 

 

Afwezig:

Bram Bartels        -  Abs with msg     Frans Brekelmans    -  Abs with msg   

Willem de Deugd     -  Abs with msg     Aart Harms          -  Manual bye     

Henk Kelholt        -  Abs with msg     Frans Mulder        -  Abs with msg   

Ton Slagboom        -  Abs with msg     Manuel Rubio Perez  -  Abs with msg   

Rob Truijens        -  Abs with msg     Theo Visser         -  Abs with msg   

Francijna Wijnhoven -  Abs with msg     Martin Zwanenburg   -  Abs with msg  

 

 

 

 

 

Klockelaer Zomercompetitie

5de ronde

29.07.21

Uitslagen en standen

 

Uitslagen 5de ronde:

  1 Willem Platje         -  Tom van Bokhoven     ½-½   

  2 Thurai Cletus         -  Gert Zwartjes        ½-½   

  3 Theo Visser           -  Peter Fafié          ½-½   

  4 Aart Harms            -  Ernst Berens         ½-½   

  5 Ben van Bloppoel      -  Adriaan de Vries     0-1   

  6 Hein van der Wal      -  Henk Pasveer         0-1   

  7 Kok Kraaijeveld       -  Frans Mulder         0-1   

  8 Peter Odijk           -  Aad Boonstoppel      0-1   

  9 Joop van Velzen       -  Jan 't Hart          1-0   

 10 John Tempel           -  Johan van Dijk       1-0   

 11 Jisk Liemburg         -  Bram Bartels         1-0   

 12 Johan den Hertog      -  Ab Hellinga          1-0   

 

Afw. m.k. 10x

 

Ranglijst na 5de ronde:

Pos Name                 Cat Part  W   R   V  Score     Val    PVal  B

  1 Willem Platje        A     5   3   2   0  387,3   100,0   100,0  1

  2 Gert Zwartjes        A     5   2   3   0  376,3    99,0    99,0  1

  3 Tom van Bokhoven     A     5   2   3   0  361,3    98,0    98,0 -1

  4 Thurai Cletus        A     5   3   1   1  359,3    97,0    96,0  1

  5 Theo Visser          A     5   2   3   0  359,0    96,0    97,0 -1

  6 Ernst Berens         A     5   1   4   0  336,0    95,0    95,0 -1

  7 Adriaan de Vries     A     4   3   1   0  331,7    94,0    92,0  0

  8 Peter Fafié          A     5   2   2   1  322,7    93,0    94,0 -1

  9 Aart Harms           A     5   2   2   1  320,7    92,0    93,0  1

 10 Henk Pasveer         A     4   3   0   1  302,3    91,0    88,0 -2

 11 Frans Mulder         A     5   3   0   2  296,3    90,0    87,0 -1

 12 Aad Boonstoppel      B     5   2   1   2  269,0    89,0    83,0 -1

 13 Manuel Rubio Perez   A     3   1   2   0  266,0    88,0    91,0  1

 14 Ben van Bloppoel     B     5   1   2   2  258,6    87,0    90,0 -1

 15 Hein van der Wal     B     4   2   0   2  253,0    86,0    89,0  0

 16 Joop van Velzen      A     5   2   0   3  250,0    85,0    80,0  1

 17 Kok Kraaijeveld      B     4   2   0   2  238,3    84,0    85,0  0

 18 Koos van Dalen       B     4   2   0   2  234,0    83,0    86,0  2

 19 Jisk Liemburg        A     2   2   0   0  228,0    82,0    76,0  2

 20 Frits ten Hulzen     B     3   1   1   1  227,7    81,0    84,0 -1

 21 John Tempel          B     4   2   0   2  224,0    80,0    75,0  0

 22 Peter Odijk          B     5   0   2   3  212,0    79,0    82,0  1

 23 Jan 't Hart          B     5   1   1   3  203,3    78,0    81,0 -1

 24 Johan van Dijk       B     5   1   0   4  192,0    77,0    79,0 -1

 25 Bram Bartels         B     5   1   0   4  187,3    76,0    77,0  1

 26 Francijna Wijnhoven  A     1   1   0   0  185,0    75,0    78,0  1

 27 Johan den Hertog     B     5   1   0   4  178,3    74,0    70,0 -1

 28 Ton Slagboom         A     1   1   0   0  168,7    73,0    74,0  1

 29 Frans Brekelmans     A     3   0   1   2  158,3    72,0    73,0  1

 30 Martin Zwanenburg    B     1   0   1   0  144,7    71,0    72,0  1

 31 Rob Truijens         B     3   0   0   3  137,7    70,0    71,0 -1

 32 Ab Hellinga          B     4   0   0   4  127,3    69,0    69,0 -2

 33 Willem de Deugd      B     0   0   0   0  113,3    68,0    68,0  0

 34 Henk Kelholt         B     0   0   0   0  111,7    67,0    67,0  0

 

 

 

 

Klockelaerschaak 22 juli 2021

 

Zomercompetitie 2021 4de ronde

Uitslagen:

 

  1 Gert Zwartjes         -  Willem Platje        ½-½   

  2 Ernst Berens          -  Theo Visser          ½-½   

  3 Tom van Bokhoven      -  Ben van Bloppoel     1-0   

  4 Thurai Cletus         -  Hein van der Wal     1-0   

  5 Koos van Dalen        -  Aart Harms           0-1   

  6 Peter Fafié           -  Frits ten Hulzen     1-0   

  7 Adriaan de Vries      -  Peter Odijk          1-0   

  8 Joop van Velzen       -  Henk Pasveer         0-1   

  9 Bram Bartels          -  Frans Mulder         0-1   

 10 Jan 't Hart           -  Aad Boonstoppel      ½-½   

 11 Johan van Dijk        -  Kok Kraaijeveld      0-1   

 12 Ton Slagboom          -  Johan den Hertog     1-0   

 13 Ab Hellinga           -  John Tempel          0-1   

Afw. m.k.8x

 

Ranglijst na 4de ronde:

 

Pos Name                 Cat Gms   W   D   L  Score     Val    PVal  B

  1 Willem Platje        A     4   3   1   0  323,3   100,0   100,0  0

  2 Gert Zwartjes        A     4   2   2   0  305,7    99,0    98,0  2

  3 Tom van Bokhoven     A     4   2   2   0  297,3    98,0    95,0  0

  4 Theo Visser          A     4   2   2   0  296,0    97,0    99,0 -2

  5 Thurai Cletus        A     4   3   0   1  288,0    96,0    93,0  0

  6 Ernst Berens         A     4   1   3   0  276,3    95,0    97,0  0

  7 Peter Fafié          A     4   2   1   1  264,7    94,0    89,0  0

  8 Aart Harms           A     4   2   1   1  262,0    93,0    90,0  0

  9 Adriaan de Vries     A     3   2   1   0  248,7    92,0    87,0  1

 10 Manuel Rubio Perez   A     3   1   2   0  245,3    91,0    96,0  1

 11 Ben van Bloppoel     B     4   1   2   1  237,0    90,0    94,0 -2

 12 Hein van der Wal     B     3   2   0   1  219,7    89,0    92,0 -1

 13 Henk Pasveer         A     3   2   0   1  217,3    88,0    83,0 -1

 14 Frans Mulder         A     4   2   0   2  216,3    87,0    85,0  0

 15 Koos van Dalen       B     4   2   0   2  208,3    86,0    91,0  2

 16 Kok Kraaijeveld      B     3   2   0   1  205,0    85,0    78,0 -1

 17 Frits ten Hulzen     B     3   1   1   1  193,0    84,0    88,0 -1

 18 Aad Boonstoppel      B     4   1   1   2  189,3    83,0    82,0  0

 19 Peter Odijk          B     4   0   2   2  188,3    82,0    86,0  0

 20 Jan 't Hart          B     4   1   1   2  176,7    81,0    80,0  0

 21 Joop van Velzen      A     4   1   0   3  171,7    80,0    84,0  0

 22 Johan van Dijk       B     4   1   0   3  166,0    79,0    76,0  0

 23 Francijna Wijnhoven  A     1   1   0   0  157,0    78,0    77,0  1

 24 Bram Bartels         B     4   1   0   3  156,0    77,0    81,0  2

 25 Jisk Liemburg        A     1   1   0   0  149,0    76,0    79,0  1

 26 John Tempel          B     3   1   0   2  147,7    75,0    70,0 -1

 27 Ton Slagboom         A     1   1   0   0  139,0    74,0    67,0  1

 28 Frans Brekelmans     A     3   0   1   2  133,3    73,0    75,0  1

 29 Martin Zwanenburg    B     1   0   1   0  124,0    72,0    74,0  1

 30 Rob Truijens         B     3   0   0   3  115,3    71,0    73,0 -1

 31 Johan den Hertog     B     4   0   0   4  106,0    70,0    72,0 -2

 32 Ab Hellinga          B     3   0   0   3  102,0    69,0    71,0 -1

 33 Willem de Deugd      B     0   0   0   0   92,0    68,0    69,0  0

 34 Henk Kelholt         B     0   0   0   0   90,7    67,0    68,0  0

 

 

 

 

 

 

Klockelaerschaak 15 juli 2021

 

Zomercompetitie 2021 3de ronde

Uitslagen:

 

  1 Gert Zwartjes         -  Theo Visser          ½-½   

  2 Willem Platje         -  Koos van Dalen       1-0   

  3 Aart Harms            -  Tom van Bokhoven     ½-½   

  4 Peter Fafié           -  Ernst Berens         0-1   

  5 Manuel Rubio Perez    -  Peter Odijk          1-0   

  6 Ben van Bloppoel      -  Joop van Velzen      1-0   

  7 Frans Mulder          -  Thurai Cletus        0-1   

  8 Aad Boonstoppel       -  Hein van der Wal     0-1   

  9 Frits ten Hulzen      -  Johan van Dijk       1-0   

 10 Frans Brekelmans      -  Adriaan de Vries     0-1   

 11 Henk Pasveer          -  Rob Truijens         1-0   

 12 John Tempel           -  Bram Bartels         0-1   

 13 Jan 't Hart           -  Ab Hellinga          1-0   

 14 Kok Kraaijeveld       -  Johan den Hertog     1-0   

 

Afwezig: 6x

 

 

SEVILLA-RAPPORTE 

 

 

 

Cijfers Klockelaerschaak 8 juli 2021

 

2021 ZOMER - De Klockelaer

Partijen in Ronde 2 - 8-7-2021

 

  1 Aart Harms            -  Gert Zwartjes        0-1   

  2 Willem Platje         -  Frans Mulder         1-0   

  3 Tom van Bokhoven      -  Peter Fafié          ½-½   

  4 Theo Visser           -  Thurai Cletus        1-0   

  5 Rob Truijens          -  Koos van Dalen       0-1   

  6 Manuel Rubio Perez    -  Ben van Bloppoel     ½-½   

  7 Peter Odijk           -  Ernst Berens         ½-½   

  8 Martin Zwanenburg     -  Frans Brekelmans     ½-½   

  9 Bram Bartels          -  Joop van Velzen      0-1   

 10 Adriaan de Vries      -  Frits ten Hulzen     ½-½   

 11 Johan den Hertog      -  Aad Boonstoppel      0-1   

 12 Johan van Dijk        -  Jan 't Hart          1-0   

 

Afwezigen: 10x   

 

 

 

Er is weer geschaakt in de Klockelaer !

 

01.07.21 tvb

Eindelijk zijn we vanmorgen weer bijeengekomen in de Klockelaer.

Terecht hebben we eerst  stilgestaan bij het overlijden van onze zeer gewaardeerde deelnemer Bertus van Manen.

Eerder is daaraan op deze site aandacht geschonken.

Vandaag, de eerste keer dat we weer samen zijn, hebben we een minuut stilte in acht genomen, ter nagedachtenis aan Bertus.

-------------------

 

      

 

Na uitvoerige begroetingen bij het weerzien na zo lange tijd hebben we vanmorgen ook nog geschaakt.

Beschouw het als de 1ste ronde van de Zomercompetitie.

DE UITSLAGEN:

 

   1 Bram Bartels          -  Peter Fafié          0-1   

  2 Aad Boonstoppel       -  Willem Platje        0-1   

  3 Joop van Velzem       -  Tom van Bokhoven     0-1   

  4 Ernst Berens          -  Manuel Rubio Perez   ½-½   

  5 Frans Mulder          -  Ab Hellinga          1-0   

  6 Thurai Cletus         -  Kok Kraaijeveld      1-0   

  7 Ropb Truijens         -  Theo Visser          0-1   

  8 Jisk Liemburg         -  John Tempel          1-0   

  9 Jan ´t Hart           -  Francijna Wijnhoven  0-1   

 10 Koos van Dalen        -  Johan den Hertog     1-0   

 11 Frans Brekelmans      -  Aart Harms           0-1   

 12 Gert Zwartjes         -  Henk Pasveer         1-0   

 13 Hein van der Wal      -  Johan van Dijk       1-0   

 14 Peter Odijk           -  Ben van Bloppoel     ½-½ 

 

SEVILLARAPPORT