Agenda Regioteams in RSB en KNSB

Seizoen 2017-2018

KNSB KLASSE IN GROEN

 

 

 

 

September 2017

Oktober 2017

November 2017

December 2017

Januari 2018

Februari 2018

Maart 2018

April 2018

Mei 2018

 

 

 

 

SEPTEMBER 2017

DAG

DD

KLASSE

THUIS

UIT

UITSLAG

Zaterdag

16

2D

PION

Dordrecht 1

1½ - 6½

Zaterdag

16

3F

De Baronie

Sliedrecht 1

3½ - 4 ½

Zaterdag

16

3G

Souburg

Sliedrecht 2

6 - 2

Maandag

25

3A

HZP Schiedam 2

Dordrecht 6

4½ - 3½

Dinsdag

26

2A

Dordrecht 3

PASCAL 1

4 - 4

Dinsdag

26

3A

HI Ambacht 2

Spijkenisse 4

1 - 7

Dinsdag

26

4A

PASCAL 3

Fianchetto 4

2 - 6

Vrijdag

29

4A

CSV 5

Sliedrecht 5

2 - 6

 

 

 

 

 

 

 

OKTOBER 2017

Maandag

2

3B

Barendrecht/IJsselm. 3

De Willige Dame 2

5½ - 2½

Dinsdag

3

3B

PASCAL 2

Nieuwerkerk a/d IJ 2

3½ - 4½

Donderdag

5

2B

Sliedrecht 3

Dordrecht 4

5½ - 2½

Vrijdag

6

1A

RSR Ivoren Toren 3

HI Ambacht 1

3 - 5

Zaterdag

7

2D

Dordrecht

Zukertort Amstelveen

4 - 4

Zaterdag

7

3F

Sliedrecht 1

De Combinatie

2½ - 5½

Zaterdag

7

3G

Sliedrecht 2

Bergen op Zoom

2 - 6

Maandag

9

1B

Erasmus 2

Dordrecht 2

5 - 3

Dinsdag

10

2C

Dordrecht 5

WSV 1

3½ - 4½

Vrijdag

13

2C

Moerkapelle 2

Sliedrecht 4

4 - 4

Dinsdag

24

PR

De Willige Dame 1

Overschie 1

2 - 6

Dinsdag

24

3A

Dordrecht 6

Spijkenisse 4

4½ - 3½

Dinsdag

24

4A

PASCAL 3

CSV 5

2 - 6

Dinsdag

24

V2A

Nieuwerkerk a/d IJ V1

De Willige Dame V1

2 - 2

Donderdag

26

2A

Hoeksche Waard 1

PASCAL 1

2 - 6

Donderdag

26

4A

Sliedrecht 5

SOF/DZP 3

4½ - 3½

Vrijdag

27

2A

CSV 3

Dordrecht 3

3½ - 4½

Vrijdag

27

3A

Overschie 4

HI Ambacht 2

3 - 5

Maandag

30

2B

Krimpen a/d IJss 4

Sliedrecht 3

1½ - 6½

Dinsdag

31

1A

HI Ambacht 1

Overschie 2

3 - 5

Dinsdag

31

2B

Dordrecht 4

Fianchetto 2

5 - 3

Dinsdag

31

3B

De Willige Dame 2

PASCAL 2

4½ - 3½

Dinsdag

31

V1B

3-Torens V2

Dordrecht V1

½ - 3½

 

NOVEMBER 2017

Donderdag

2

V2B

De Pionier V2

Hendrik Ido Amb V1

2½ - 1½

Vrijdag

3

V2B

Charl. Europoort V2

Dordrecht V3

2 - 2

Zaterdag

4

2D

Spijkenisse

Dordrecht 1

4½ - 3½

Zaterdag

4

3F

RSR Ivoren Toren 2

Sliedrecht 1

3½ - 4½

Zaterdag

4

3G

RSR Ivoren Toren 1

Sliedrecht 2

5 - 3

Dinsdag

7

2C

Dordrecht 5

Onésimus 1

1 - 7

Dinsdag

7

V2C

Dordrecht V2

PASCAL V1

2 - 2

Woensdag

8

1B

SO Rotterdam 2

Dordrecht 2

5 – 3

Donderdag

9

2C

WSV 1

Sliedrecht 4

6 - 2

Maandag

13

3A

Erasmus 4

Dordrecht 6

7 - 1

Maandag

13

4A

SOF/DZP 3

PASCAL 3

6 - 2

Dinsdag

14

2A

Dordrecht 3

3-Torens 1

5 – 3

Dinsdag

14

2A

PASCAL 1

CSV 3

3½ - 4½

Dinsdag

14

3A

HI Ambacht 2

Barendr/IJ’monde2

2 - 6

Dinsdag

14

V2A

DWD V1

De IJssel V2

1 - 3

Vrijdag

17

PR

Moerkapelle 1

De Willige Dame 1

4½ - 3½

Vrijdag

17

4A

Barendrecht/IJsselm. 4

Sliedrecht 5

7½ - 1½

Maandag

20

1A

HZP Schiedam 1

HI Ambacht 1

5½ - 2½

Maandag

20

2B

De IJssel 2

Dordrecht 4

3½ - 4½

Dinsdag

21

3B

PASCAL 2

Ridderkerk 1

2½ - 5½

Dinsdag

21

V1B

Dordrecht V1

Spijkenisse V3

3 - 1

Dinsdag

21

V2B

Dordrecht V3

Maassluis V1

2 - 2

Dinsdag

21

V2B

HI Ambacht V1

Charl Eur V2

1½ - 2½

Donderdag

23

2B

Sliedrecht 3

Erasmus 3

5½ - 2½

Donderdag

23

3B

WSV 2

De Willige Dame 2

5 - 3

Zaterdag

25

2D

Dordrecht

Dubbelschaak ‘97

3½ - 4½

Zaterdag

25

3F

Sliedrecht 1

DSC Delft 2

4 - 4

Zaterdag

25

3G

Sliedrecht 2

Messemaker 1847 2

5½ - 2½

Maandag

27

V2C

Krimpen a/d IJssel V1

Dordrecht V2

2 - 2

Dinsdag

28

1B

Dordrecht 2

Shah Mata 1

1½ - 6½

Dinsdag

28

V2C

PASCAL V1

Erasmus V2

2 - 2

Donderdag

30

2C

Sliedrecht 4

Overschie 3

1½ - 6½

 

 

 

 

 

 

 

DECEMBER 2017

Vrijdag

1

2C

RSR Ivoren Toren 4

Dordrecht 5

3½ - 4½

Dinsdag

12

PR

De Willige Dame 1

Nieuwerkerk a/d IJ. 1

4½ - 3½

Dinsdag

12

2A

Shah Mata 2

Dordrecht 3

2½ - 5½

Dinsdag

12

2A

3-Torens 1

PASCAL 1

5½ - 2½

Dinsdag

12

3A

Dordrecht 6

Overschie 4

4½ - 3½

Dinsdag

12

4A

PASCAL 3

Barendr/IJ’monde 4

2 - 6

Donderdag

14

4A

Fianchetto 4

Sliedrecht 5

4 - 4

Donderdag

14

V2B

Ashtapada V1

Dordrecht V3

1½ - 2½

Vrijdag

15

V1B

Spijkenisse V4

Dordrecht V1

½ - 3½

Vrijdag

15

V2A

Moerkapelle V1

DWD V1

3 - 1

Zaterdag

16

2D

HMC Calder 2

Dordrecht 1

3½ - 4½

Zaterdag

16

3F

SHTV

Sliedrecht 1

3 - 5

Zaterdag

16

3G

HWP Sas van Gent 3

Sliedrecht 2

6 - 2

Maandag

18

3B

Barendr./IJsselm. 3

PASCAL 2

3½ - 4½

Maandag

18

V2B

Maassluis V1

HI Ambacht V1

4 - 0

Dinsdag

19

1A

HI Ambacht 1

Barendr/IJ’monde 1

2½ - 5½

Dinsdag

19

3B

De Willige Dame 2

Messemaker 1847 4

6 - 2

Donderdag

21

2B

Onésimus 2

Dordrecht 4

3 – 5

Donderdag

21

2B

De Pionier 1

Sliedrecht 3

4½ - 3½

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JANUARI 2018

 

 

Maandag

8

1B

Messemaker 1847 3

Dordrecht 2

  - 6½

Maandag

8

2C

Krimpen a/d IJssel 3

Sliedrecht 4

3½ - 4½

Dinsdag

9

2C

Dordrecht 5

Moerkapelle 2

3 - 5

Dinsdag

9

V2C

Dordrecht V2

Barendrecht/IJssel V1

2½ - 1½

Dinsdag

9

V2C

PASCAL V1

Krimpen ad IJssel V1

3 - 1

Maandag

22

3A

HZP Schiedam 2

HI Ambacht 2

5½ - 2½

Dinsdag

30

2A

Dordrecht 3

Maassluis 1

5½ - 2½

Dinsdag

30

2A

PASCAL 1

Shah Mata 2

3 - 5

Dinsdag

30

V2A

DWD V1

De Pionier V1

1½ - 2½

 

FEBRUARI 2018

Donderdag

1

3A

WSV 3

Dordrecht 6

4½ - 3½

Donderdag

1

4A

Sliedrecht 5

PASCAL 3

6 - 2

Vrijdag

2

PR

Charlois Europoort 4

De Willige Dame 1

gestaakt

Zaterdag

3

2D

Dordrecht

DJC Stein

4 - 4

Zaterdag

3

3F

Sliedrecht 1

Oud Zuylen Utr 2

4 - 4

Zaterdag

3

3G

Sliedrecht 2

CSV

3½ - 4½

Dinsdag

6

2B

Dordrecht 4

Krimpen a/d IJssel 4

5½ - 2½

Dindag

6

3B

Nieuwerkerk ad IJssel 2

De Willige Dame 2

4 - 4

Dinsdag

6

3B

PASCAL 2

CSV 4

4 - 4

Dinsdag

6

V1B

Dordrecht V1

Spijkenisse V4

4 - 0

Dinsdag

6

V2B

HI Ambacht V1

Ashtapada V1

1 - 3

Donderdag

8

2B

Sliedrecht 3

Onésimus 2

5½ - 2½

Vrijdag

9

1A

Spijkenisse 2

HI Ambacht 1

6 - 2

Dinsdag

13

1B

Dordrecht 2

 De IJssel 1

5 - 3

Donderdag

15

2C

Sliedrecht 4

Dordrecht 5

3½ - 4½

Vrijdag

16

V2C

Barendr/IJsselm V1

PASCAL V1

0 - 4

Vrijdag

16

V2C

Spijkenisse V5

Dordrecht V2

3 - 1

Maandag

19

2A

Maassluis 1

PASCAL 1

5 - 3

Dinsdag

20

PR

De Willige Dame 1

Erasmus 1

3 - 5

Dinsdag

20

3A

Dordrecht 6

Barendr./IJsselm. 2

2½ - 5½

Woensdag

21

2A

SO Rotterdam 3

Dordrecht 3

2 - 6

Donderdag

22

3A

WSV 3

HI Ambacht 2

3½ - 4½

Maandag

26

V2A

Messemaker 1847 V1

DWD V1

4 - 0

 

 

 

 

 

 

 

MAART 2018

Maandag

5

2B

Erasmus 3

Dordrecht 4

3½ - 4½

Dinsdag

6

1A

HI Ambacht 1

SOF/DZP 1

1½ - 6½

Dinsdag

6

3B

PASCAL 2

WSV 2

2½ - 5½

Dinsdag

6

V2B

Dordrecht V3

HI Ambacht V1

3 - 1

Donderdag

8

2B

Sliedrecht 3

Fianchetto 2

6 – 2

Vrijdag

9

3B

CSV 4

De Willige Dame 2

3½ - 4½

Vrijdag

9

V1B

Spijkenisse V3

Dordrecht V1

3 - 1

Zaterdag

10

2D

Dordrecht

Eindhoven

3½ - 4½

Zaterdag

10

3F

Sliedrecht 1

Goes

5½ - 2½

Zaterdag

10

3G

Sliedrecht 2

Charlois Europoort 2

4 - 4

1½Dinsdag

13

2C

Dordrecht 5

Overschie 3

3 - 5

Dinsdag

13

V2C

Dordrecht V2

Onésimus V1

1½ - 2½

Dinsdag

13

V2C

PASCAL V1

Spijkenisse V5

2 - 2

Donderdag

15

1B

Fianchetto 1

Dordrecht 2

4 - 4

Donderdag

15

2C

Onésimus 1

Sliedrecht 4

8 - 0

Vrijdag

16

PR

Charlois Europoort 4

De Willige Dame 1

5 - 3

Maandag

19

PR

Krimpen a/d IJssel 2

De Willige Dame 1

5 - 3

Dinsdag

20

2A

Dordrecht 3

Hoeksche Waard 1

6 - 2

Dinsdag

20

2A

PASCAL 1

SO Rotterdam 3

4½ - 3½

Dinsdag

20

3A

HI Ambacht 2

Dordrecht 6

4 - 4

Dinsdag

20

V2A

DWD V1

3-Torens V3

1½ - 2½

Maandag

26

2B

De IJssel 2

Sliedrecht 3

2 - 6

Maandag

26

3B

Messemaker 1847 4

PASCAL 2

3½ - 4½

Dinsdag

27

2B

Dordrecht 4

De Pionier 1

4½ - 3½

Dinsdag

27

3B

De Willige Dame 2

Ridderkerk 1

5½ - 2½

 

APRIL 2018

Dinsdag

3

V1B

Dordrecht V1

3-Torens V2

2½ - 1½

Dinsdag

3

V2B

Shah Mata V1

Dordrecht V3

1½ -2½

Vrijdag

6

1A

CSV 2

HI Ambacht 1

5½ - 2½

Zaterdag

7

2D

De Stukkenjagers 2

Dordrecht

4 - 4

Zaterdag

7

3F

Rijswijk

Sliedrecht 1

5 - 3

Zaterdag

7

3G

ZSC

Sliedrecht 2

2 - 6

Maandag

9

2C

Krimpen a/d IJssel 3

Dordrecht 5

6½ - 1½

Dinsdag

10

1B

Dordrecht 2

Spijkenisse 3

6 - 2

Woensdag

11

PR **)

De Willige Dame 1

Charl. Europoort 3

2½ - 5½

Donderdag

12

2C

Sliedrecht 4

RSR Ivoren Toren 4

3½ - 4½

Donderdag

12

V2C

Onésimus V1

PASCAL V1

3 – 1

Vrijdag

13

V2C

RSR Ivoren Toren V3

Dordrecht V2

2½ - 1½

Vrijdag

20

V2A

RSR Ivoren Toren V2

DWD V1

3½ - ½

Zaterdag

21

2D

Dordrecht

Vianen/DVP

1½ - 6½

Zaterdag

21

3F

Sliedrecht 1

Schaakhuis

5½ - 2½

Zaterdag

21

3G

Sliedrecht 2

Landau Axel

3½ - 4½

Dinsdag

24

V2B

Dordrecht V3

De Pionier V2

2 – 2

Dinsdag

24

V2B

HI Ambacht V1

Shah Mata V1

2 - 2

 

 

 

 

 

 

**) Gezamenlijke ronde

 

MEI 2018

Dinsdag

15

V2C

Dordrecht V2

Erasmus V2

2½ - 1½

Dinsdag

15

V2C

PASCAL V1

RSR Ivoren Toren V3

2 - 2