Agenda Regioteams in RSB en KNSB

Seizoen 2018-2019

KNSB KLASSE GROEN

 

 

 

 

September 2018

Oktober 2018

November 2018

December 2018

Januari 2019

Februari 2019

Maart 2019

April 2019

Mei 2019

 

 

 

 

SEPTEMBER 2018

DAG

DD

KLASSE

THUIS

UIT

UITSLAG

Zaterdag

15

2D

Krimpen a/d IJssel

Dordrecht 1

3 - 5

Zaterdag

15

3F

Sliedrecht 1

Souburg

4½ - 3½

Zaterdag

15

4G

Sliedrecht 2

Waalwijk

6 - 2

Zaterdag

15

4G

Moira-Domtoren

Dordrecht 2

5 - 3

Dinsdag

25

Hoofdkl

Dordrecht 1

Erasmus 1

4½ - 3½

Dinsdag

25

2A

De Willige Dame 2

Dordrecht 5

3½ - 4½

Dinsdag

25

3A

PASCAL 2

SO Rotterdam 2

4 - 4

Donderdag

27

Hoofdkl

Sliedrecht 1

Messemaker 1847 1

3 - 5

Vrijdag

28

2A

CSV 2

Hendrik Ido Ambacht 1

6 - 2

 

OKTOBER 2018

Dinsdag

2

3B

Dordrecht 6

Shah Mata 3

3 - 5

Donderdag

4

3B

De Pionier 2

Sliedrecht 3

6 - 2

Vrijdag

5

1A

Overschie 2

Dordrecht 3

5½ - 2½

Zaterdag

6

2D

Dordrecht 1

Eindhoven

6½ - 1½

Zaterdag

6

3F

D4

Sliedrecht 1

4 – 4

Zaterdag

6

4G

Dordrecht 2

Krimpen a/d IJssel 2

4 – 4

Zaterdag

6

4G

OSV

Sliedrecht 2

3½ - 4½

Maandag

8

2C

Krimpen a/d IJssel 2

Sliedrecht 2

3 - 5

Dinsdag

9

1B

Dordrecht 4

Dordrecht 2

4 - 4

Dinsdag

9

2C

PASCAL 1

Barendr/IJsselmonde 3

7½ - ½

Dinsdag

9

3C

Hendrik Ido Ambacht 2

Moerkapelle 2

2 - 6

Donderdag

11

3C

Sliedrecht 4

Overschie 3

½ - 7½

Vrijdag

12

1B

Overschie 1

De Willige Dame 1

4 - 4

Maandag

15

Hoofdkl

Krimpen a/d IJssel  1

Sliedrecht 1

4 - 4

Maandag

15

Hoofdkl

Messemaker 1847 1

Dordrecht 1

2½ - 5½

Maandag

15

2A

Maassluis 1

Dordrecht 5

2½ - 5½

Maandag

15

3A

HZP Schiedam 2

PASCAL 2

6 - 2

Dinsdag

16

2A

H.I. Ambacht 1

De Willige Dame 2

6½ - 1½

Maandag

29

1A

De IJssel 1

Dordrecht 3

5½ - 2½

Dinsdag

30

Hoofdkl

Dordrecht 1

Krimpen a/d IJssel 1

5 - 3

Dinsdag

30

3A

PASCAL 2

WSV 2

5½ - 2½

Dinsdag

30

3B

Dordrecht 6

De Pionier 2

1½ - 6½

 

 

 

 

 

 

 

NOVEMBER 2018

 

 

 

 

Donderdag

1

3B

Sliedrecht 3

Spijkenisse 3

3 - 5

Vrijdag

2

Hoofdklasse

Charl. Europoort 1

Sliedrecht 1

4 - 4

Zaterdag

3

2D

RSC ’t Pionneke

Dordrecht 1

4½ - 3½

Zaterdag

3

3F

Sliedrecht 1

Bergen op Zoom

4½ - 3½

Zaterdag

3

4G

Sliedrecht 2

Paul Keres 4

6 - 2

Zaterdag

3

4G

De Drie Torens

Dordrecht 2

5½ - 2½

Maandag

5

1B

Erasmus 2

Dordrecht 4

4 – 4

Maandag

5

3C

Messemaker 1847 2

Hendrik Ido Ambacht 2

4½ - 3½

Maandag

5

3C

De IJssel 2

Sliedrecht 4

6 - 2

Dinsdag

6

1B

De Willige Dame 1

Onésimus 1

6½ - 1½

Dinsdag

6

1B

Dordrecht 2

CSV 1

4 - 4

Donderdag

8

2C

Sliedrecht 2

Shah Mata 2

 

Vrijdag

9

2C

Spijkenisse 2

PASCAL 1

3 . 5

Dinsdag

13

2A

De Willige Dame 2

De Pionier 1

1½ - 6½

Dinsdag

13

2A

Dordrecht 5

Hendrik Ido Ambacht 1

2-  6

Dinsdag

20

1A

Dordrecht 3

Nieuwerkerk a/d IJ 1

 

Donderdag

22

Hoofdkl

Sliedrecht 1

Dordrecht 1

 

Donderdag

22

3A

Onésimus 3

PASCAL 2

 

Vrijdag

23

3B

CSV 3 

Sliedrecht 3

 

Vrijdag

23

3B

Spijkenisse 3

Dordrecht 6

 

Zaterdag

24

2D

Dordrecht 1

Zuid Limburg 2

 

Zaterdag

24

3F

Middelburg

Sliedrecht 1

 

Zaterdag

24

4G

Dordrecht 2

De Rode Loper

 

Zaterdag

24

4G

EGS

Sliedrecht 2

 

Dinsdag

27

1B

Dordrecht 4

Overschie 1

 

Dinsdag

27

2C

Nieuwerkerk a/d IJssel 2

Sliedrecht 2

 

Dinsdag

27

2C

PASCAL 1

Krimpen a/d IJssel 2

 

Dinsdag

27

3C

Hendrik Ido Ambacht 2

CSV 4

 

Donderdag

29

1B

Fianchetto 1

De WilligeDame 1

 

Donderdag

29

1B

Onésimus 1

Dordrecht 2

 

Donderdag

29

3C

Sliedrecht 4

Moerkapelle 2

 

 

 

 

 

 

 

 

DECEMBER 2018

Maandag

10

2A

Barendr/IJsselmonde 2

De Willige Dame 2

 

Maandag

10

2A

Maassluis 1

Hendrik Ido Ambacht 1

 

Donderdag

13

2A

De Pionier 1

Dordrecht 5

 

Vrijdag

14

Hoofdkl

Charlois Eoropoort 1

Dordrecht 1

 

Vrijdag

14

Hoofdkl

RSR Ivoren Toren 1

Sliedrecht 1

 

Zaterdag

15

2D

Dordrecht

Stukkenjagers 2

 

Zaterdag

15

3F

HWP Sas van Gent 3

Sliedrecht 1

 

Zaterdag

15

4G

De Rode Loper

Sliedrecht 2

 

Zaterdag

15

4G

Dordrecht 2

Waalwijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JANUARI 2019

 

 

Maandag

7

1A

HZP Schiedam 1

Dordrecht 3

 

Dinsdag

8

Hoofdkl

Dordrecht 1

RSR Ivoren Toren 1

 

Dinsdag

8

3B

Dordrecht 6

CSV 3

 

Donderdag

10

Hoofdkl

Sliedrecht 1

Spijkenisse 1

 

Donderdag

10

3B

Sliedrecht 3

Barendr/IJsselmonde 4

 

Maandag

28

3C

Messemaker 1847 2

Sliedrecht 4

 

Dinsdag

29

1B

De Willige Dame 1

Dordrecht 2

 

Dinsdag

29

2C

Nieuwerkerk a/d IJssel 2

PASCAL 1

 

Dinsdag

29

3C

Hendrik Ido Ambacht 2

SOF/DZP 2

 

Donderdag

31

1B

Fianchetto 1

Dordrecht 4

 

Donderdag

31

2C

Sliedrecht 2

Barendrecht/IJsselm 3

 

 

 

 

 

 

 

 

FEBRUARI 2019

Dinsdag

5

2A

De Willige Dame 2

Erasmus 4

 

Dinsdag

5

2A

Dordrecht 5

Barendr/IJsselmonde 2

 

Dinsdag

5

2A

Hendrik Ido Ambacht 1

De Pionier 1

 

Dinsdag

5

3A

PASCAL 2

Hoeksche Waard 2

 

Vrijdag

8

Hoofdkl

Moerkapelle 1

Sliedrecht 1

 

Vrijdag

8

Hoofdkl

Spijkenisse 1

Dordrecht 1

 

Zaterdag

9

2D

Dubbelschaak ‘97

Dordrecht 1

 

Zaterdag

9

3F

Sliedrecht 1

Overschie

 

Zaterdag

9

4G

OSV

Dordrecht 2

 

Zaterdag

9

4G

Sliedrecht 2

Moira-Domtoren 2

 

Maandag

11

3B

Krimpen a/d IJssel 3

Sliedrecht 3

 

Dinsdag

12

1A

Dordrecht 3

SO Rotterdam 1

 

Vrijdag

15

3B

Barendr/IJsselmonde 4

Dordrecht 6

 

Dinsdag

19

1B

Dordrecht 2

Erasmus 2

 

Dinsdag

19

1B

Dordrecht 4

De Willige Dame 1

 

Dinsdag

19

2C

PASCAL 1

Sliedrecht 2

 

Donderdag

21

3C

Sliedrecht 4

Hendrik Ido Ambacht 2

 

 

 

 

 

 

 

 

MAART 2019

Maandag

4

2A

Barendr/IJsselmonde 2

Hendrik Ido Ambacht 1

 

Maandag

4

2A

Erasmus 4

Dordrecht 5

 

Maandag

4

3A

Ridderkerk 1

PASCAL 2

 

Dinsdag

5

Hoofdkl

Dordrecht 1

Moerkapelle 1

 

Donderdag

7

Hoofdkl

Sliedrecht 1

Shah Mata 1

 

Vrijdag

8

2A

CSV 2

De Willige Dame 2

 

Dinsdag

12

3B

Dordrecht 6

Krimpen a/d IJssel 3

 

Dinsdag

12

3B

Shah Mata 3

Sliedrecht 3

 

Woensdag

13

1A

SOF/DZP 1

Dordrecht 3

 

Zaterdag

16

2D

Dordrecht 1

Rokado

 

Zaterdag

16

3F

Charlois Europoort 3

Sliedrecht 1

 

Zaterdag

16

4G

Krimpen a/d IJssel

Sliedrecht 2

 

Zaterdag

16

4G

Dordrecht 2

Paul Keres 4

 

Maandag

18

3C

SOF/DZP 2

Sliedrecht 4

 

Dinsdag

19

1B

De Willige Dame 1

Erasmus 2

 

Dinsdag

19

1B

Dordrecht 4

CSV 1

 

Dinsdag

19

2C

PASCAL 1

Hoeksche Waard 1

 

Dinsdag

19

3C

Hendrik Ido Ambacht 2

Overschie 3

 

Donderdag

21

2C

Sliedrecht 2

Spijkenisse 2

 

Vrijdag

22

1B

Overschie 1

Dordrecht 2

 

Maandag

25

Hoofdkl

Erasmus 1

Sliedrecht 1

 

Dinsdag

26

Hoofdkl

Shah Mata 1

Dordrecht 1

 

Dinsdag

26

2A

De Willige Dame 2

Maasskuis 1

 

Dinsdag

26

2A

Dordrecht 5

CSV 2

 

Dinsdag

26

2A

Hendrik Ido Ambacht 1

Erasmus 4

 

Dinsdag

26

3A

PASCAL 2

SOF/DZP 3

 

 

 

 

 

 

 

 

APRIL 2019

Dinsdag

2

1A

Dordrecht 3

Barendr/IJ’monde 1

 

Donderdag

4

3B

Sliedrecht 3

Dordrecht 6

 

Maandag

8

3C

De IJssel 2

Hendrik Ido Ambacht 2

 

Dinsdag

9

1B

Dordrecht 2

Fianchetto 1

 

Dinsdag

9

2C

Shah Mata 2

PASCAL 1

 

Donderdag

11

1B

Onésimus 1

Dordrecht 4

 

Donderdag

11

2C

Hoeksche Waard 1

Sliedrecht 2

 

Donderdag

11

3C

Sliedrecht 4

CSV 4

 

Vrijdag

12

1B

CSV 1

De Willige Dame 1

 

Zaterdag

13

2D

De Pion

Dordrecht 1

 

Zaterdag

13

3F

Sliedrecht 1

HWP Sas van Gent 2

 

Zaterdag

13

4G

EGS

Dordrecht 2

 

Zaterdag

13

4G

Sliedrecht 2

De Drie Torens

 

Donderdag

18

3A

Fianchetto 3

PASCAL 2

 

 

MEI 2019

Zaterdag

11

2D

Dordrecht 1

CSV

 

Zaterdag

11

3F

Goes

Sliedrecht 1

 

Zaterdag

11

4G

Dordrecht 2

Sliedrecht 2